Kolejna święta krowa

Najpierw był idiota Zientarski, na którego rzucił się agresywny wiadukt. Teraz biedaczek ma mózg skorodowany i odpowiadać nie może, ale samochód prowadzić i oczywiście.
Później najebany doktor Lubicz, który zapłacił 10tyś kary za promilowanie (i żałuję, że nie ma prawa precedensowego, bo mógł bym jeździć najebany w trzy dupy).
Po drodze niejakiemu Józefowiczowi zdarzyło się stracić prawo jazdy… i chuja mu mogą, jeździ bez (a tu żałuję, że nie ma prawa precedensowego, bo mógł bym jeździć najebany w trzy dupy i bez prawka).
Teraz Piesiewicz poseł został przyłapany na ćpaniu… i chuj mu zrobią (żałuję, że nie ma prawa precedensowego, bo mógł bym jeździć najebany w trzy dupy, bez prawka i po kilku buchach).

Co łączy te cztery przypadki? Poza tym, że prawo łamią osoby publiczne i nie ponoszą konsekwencji… Otóż wszyscy się za nimi wstawiają, że „głupio wyszło”, że „artysta może więcej”, że „to jakaś pojedyńcza wpadka”. Chuja mnie to obchodzi… tych ludzi należy wysłać do pierdla na maksymalny możliwy czas, bez prawa do wcześniejszego zwolnienia. Bo co jak co, ale Noblesse Oblige.

2 myśli na temat “Kolejna święta krowa

  1. właśnie osoby publiczne powinny ponosić największe konsekwencje; trzeba kształtować jakieś wzorce dla rodaków.

  2. Całkowicie się zgadzam. Pewnie nie byłoby wielce zaskakujące zobaczyć wyniki ankiety, co z takimi gagatkami zrobić – maksymalny wymiar kary. Wzorców jak na lekarstwo.

Napisz odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

To create code blocks or other preformatted text, indent by four spaces:

    This will be displayed in a monospaced font. The first four 
    spaces will be stripped off, but all other whitespace
    will be preserved.
    
    Markdown is turned off in code blocks:
     [This is not a link](http://example.com)

To create not a block, but an inline code span, use backticks:

Here is some inline `code`.

For more help see http://daringfireball.net/projects/markdown/syntax