Nie ma lipy, czyli Gwiazdy bija Najmana 3

Wygrał Hardkorowy Koksu. I tyle w temacie. Akurat obejrzałem końcówkę. Fajnie mu wpierdol spuścił. Mam nadzieję, że Najman zakończy swój publiczno-sportowy żywot.

ps. trójka w tytule to od ilości gwiazd, które wpierdoliły Najmanowi.

9 myśli na temat “Nie ma lipy, czyli Gwiazdy bija Najmana 3

  1. Ogólnie źle się dzieje, że takie walki dochodzą do skutku. Tzn nie ma co łączyć zawodów MMA z FreakMMA, trochę żenujące, choć tępa gawiedź to kupuje. Fajnie mu wpierdol nie spuścił bo poziom sportowy był żenujący,Burneika nawet kopnąć nie potrafi,a Najman się posrał typa i tyle, choć mógł go spokojnie skończyć kontrą bo Burneika przy tych swoich ułańskich szarżach odsłaniał się totalnie.

  2. Komentatorzy też bardzo obiektywni, dwóch dobrych lewych prostych Najmana, które bezkarnie weszły też niezauważyli. Nie wiem skąd ta nienawiść do Najmana, widać większość nie ma kontaktów z Litwinami, a to jebani rasiści, nienawidzą Polaków chuj wie za co. Burneikę, raz mówi, że jest z Rosji, raz, że z Polski, takie puszczanie oka to tępych fanów w Polszy, zamiast powiedzieć wprost, że pochodzi z Litwi. Niech zawalczy z Pudzianem, albo z kimkolwiek innym, bo Najman to anemik. To przejdzie do historii, jestesmy jedynym narodem, który nie wspiera swojego rodaka w walce z kims takim.

  3. No i kontrola antydopingowa, której zapewnie nie było z wiadomych względów.

  4. Dobrze, że ta walka się odbyła. Dzięki niej szansa na to, że dojdzie do kolejnej takiej beki jest niewielka. Od strony sportowej, rzeczywiście było śmiesznie, ale tu nie o to chodziło, żeby było ładnie. Ta walka miała nakręcić publikę na kolejną rundę KSW i to też zrobiła.

  5. Marek co do wspierania rodaków, to Kalidov też blond nordykiem z Kraju Warty raczej nie jest. Co zaś tyczy się Najmana, to jest to taki gość co mówi o sobie, że jest bokserem. Jednak bokserzy nie chcą mieć z nim nic wspólnego.

  6. Szczerze to byłem przekonany, że po drugiej walce z Saletą nie dojdzie do takiej beki po raz kolejny, więc różnie bywa i do oficjalnej zapowiedzi nie wierzyłem w walkę Burneika vs Najman. Było to dla mnie za dużą abstrakcją. Za jakiś czas znów pojawi się jakiś „freak” internetowy, oby Najman już się MMA nie próbował zajmować. Choć osobiście nic do niego nie mam, cały ten negatywny wokół Najmana wygenerował Saleta, który jest lubiany w mediach. Wiadomo jaki wpływ mają media na ludzi. Inna sprawa to umiejętności Najmana, a właściwie nie to, tylko wola walki, której nie ma w nim nic.

  7. Wokół Najmana smród medialny ciągnie się chyba od początku jego bytności w mediach. Facet zaczynał bodajże od Big Brothera gdzie pobił jakiegoś faceta. Potem było „wielki bokser Najman”, któremu nikt w kartę walk nie zaglądał, a jak w końcu ktoś nie wytrzymał i zajrzał to wyszło szydło z worka. Przy okazji zaczął opluwać ludzi na lewo i prawo za co mu podziękowano: http://boks.przegladsportowy.pl/Boks-Saleta-Sosnowski-i-Wlodarczyk-Najman-nie-jest-bokserem,artykul,67981,1,290.html

Napisz odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To create code blocks or other preformatted text, indent by four spaces:

    This will be displayed in a monospaced font. The first four 
    spaces will be stripped off, but all other whitespace
    will be preserved.
    
    Markdown is turned off in code blocks:
     [This is not a link](http://example.com)

To create not a block, but an inline code span, use backticks:

Here is some inline `code`.

For more help see http://daringfireball.net/projects/markdown/syntax