DevCrowd 2015 już za nami…

Konferencja była już pewien czas temu. Dziś pojawiły się oficjalne wyniki glosowania na prezentacje. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy docenili moje wygłupy. A tych, którzy nie byli zapraszam do glosowania na prezentację by można było spotkać się na Confiturze.
Trochę obok – dziś grała Legia z Pogonią, czyli dla mnie taki mały wyznacznik terminu konferencji. Po raz pierwszy od kilku lat nie wylegitymowali mnie na dworcu w Szczecinie na okazję przybycia kibiców Legii.

Teraz do rzeczy. O prezentacjach powiem tak. Z rzeczy naprawdę ciekawych to prezentacja Marcina Matuszaka o nieblokującym pisaniu z Javą 8 i popychacz do tego w wykonaniu Adama Biena. Cała reszta na której byłe to było mało technicznie, ale to pewien trend na naszych javowych konferencjach. Mi osobiście średnio to odpowiada, ale taki a nie inny wybór tematów nie jest przypadkowy.

Organizacja w tym roku zaliczyła jeden mały zonk z wodą dla prelegentów 🙁 Poza tym super było. After był i co działo się na afterze niech zostanie na afterze 😉

Tyle na dziś. Pewno zauważyliście, że blog trochę umarł. Po prostu mało czasu, a mam kilka fajnych tematów. Obiecuję będzie lepiej.

Napisz odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

To create code blocks or other preformatted text, indent by four spaces:

    This will be displayed in a monospaced font. The first four 
    spaces will be stripped off, but all other whitespace
    will be preserved.
    
    Markdown is turned off in code blocks:
     [This is not a link](http://example.com)

To create not a block, but an inline code span, use backticks:

Here is some inline `code`.

For more help see http://daringfireball.net/projects/markdown/syntax