Kolejny raz napisałem coś w php

Nie wiem czy to źle czy dobrze, bo po prostu potrzebowałem plugin do wordpressa. Popełniłem więc go i jak już go popełniłem to stwierdziłem, że szkoda by się chłopak zmarnował. Zatem postanowiłem go upublicznić na githubie. Na razie strona jest pusta. Trochę więcej jest w plikach projektu. Całość muszę jeszcze trochę podrasować zanim wyślę do głównego repozytorium wordpressa.

Ten wcześniejszy plugin też czeka w kolejce na upublicznienie, ale najpierw muszę go lekko podrasować tak by rzeczywiście działał jak należy tzn. żeby dało się nim zarządzać inaczej niż przez edycję kodu źródłowego.

Z innych informacji. Najbliższe dni to będą mniejsze posty techniczne o jakiś drobnych duperelach, bo mam na głowie dokończenie kilku projektów. Plan na później jest. Nawet spisany w Trello, a zatem tworzenie kodu php to nie jest objaw niemocy twórczej. Po prostu z pisaniem w php jak z wypróżnianiem – trzeba.

2 myśli na temat “Kolejny raz napisałem coś w php

  1. Dlaczego porównujesz php do wyróżnienia ? Myslisz ze Java jest pro a PHP juz nie..? Moze zajrzyj głębiej a nie do WordPress który jest shitem

  2. php został źle pomyślany od samego początku. Później zaczęto go „naprawiać” w bardzo nieudolny sposób. Jednocześnie z powodu bardzo niskich kosztów utrzymania LAMP stał się on popularnym rozwiązaniem. Ale nie bój nic. Prowizorki są najtrwalsze 🙂

Napisz odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To create code blocks or other preformatted text, indent by four spaces:

    This will be displayed in a monospaced font. The first four 
    spaces will be stripped off, but all other whitespace
    will be preserved.
    
    Markdown is turned off in code blocks:
     [This is not a link](http://example.com)

To create not a block, but an inline code span, use backticks:

Here is some inline `code`.

For more help see http://daringfireball.net/projects/markdown/syntax